KATARINA NAGORSKA


kompetencje


Ukończyłam studia na Filologii Romańskiej  na Uniwersytecie  w Białymstoku.

 

Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w tłumaczeniu, pracy administracyjnej, handlu, zarządzaniu w dziedzinie handlu wielkopowierzchniowego , w budownictwie  i przemyśle. 

 

Rozpoczęłam karierę w Grupie Géant Casino w  Centrali zakupów w Warszawie, dzięki czemu udoskonaliłam swoje   umiejętności handlowe, techniki negocjacji, sposoby  pozyskiwania  kontrahentów.

 

Mogłam rozwinąć i  udoskonalić umiejętności w administracji i zarzadzaniu pracując jako kierownik reklamy, asystent dyrekcji Hipermarketu Géant w Polsce. 

 

Od 15 lat pracuje dla sektora budowlanego oraz dla przemysłu we Francji  i w Polsce.

 

Zaczęłam jako zastępca dyrektora w firmach budowlanych i przemysłowych we Francji i w Polsce.

 

W 2010 roku stworzyłam moja własna firmę we Francji proponując polskim firmom tłumaczenia zwykle oraz symultaniczne podczas negocjacji w języku  polskim i francuskim, jak również obsługę administracyjna, przedstawicielstwo handlowe  dla  działalności we Francji, slowem, chcę  być łącznikiem miedzy firmami polskimi i francuskimi. 

 

Uważam, ze stały rozwój  kompetencji i ulepszanie poziomu usług jest niezwykle ważne, dlatego tez stale sie rozwijam uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach.

 

Proponuje rowniez Polakom zamieszkalym we Francji pomoc w zalatwianiu wszelkich spraw administracyjnych. Jestem zwiazana z Francja od dwudziestu pieciu lat. Potrafie zatroszczyc sie o sprawy Klientow, jak o swoje wlasne.

 

 

Dzięki temu dziś mogę zaproponować  Państwo kompleksowe usługi.

 

 

Jestem do Państwa dyspozycji.